Tvořit v souladu s Novým dobrý život pro všechny.  

 

Žijeme v době velkých proměn kolem nás i uvnitř nás. Země zvyšuje své vibrace. Nefunkční se rozpadá. Přichází Nové s novými kvalitami a principy fungování. Něco musí zemřít, aby Nové mohlo žít. Je dobré nechat se prostoupit tímto procesem - v těle, v myslí, doma i na zahradě. Potřebujeme být vnitřně stabilní, v klidu, mít osobní sílu, abychom mohli žít a vyjadřovat svou pravdu a tak uskutečnit vlastní potenciál.

Velký vliv na můj vlastní dobrý život má geomantie, minimalizace věcí v domácnosti i projektů a péče o prostor v širších souvisostech. 

 

Pojďme spolu tvořit!

procházky KRAJINOU JINAK s cvičeními zvané DOTEK GAIE, která u člověka zvyšují citlivost, úroveň vědomí a propojují s neviditelnými světy. Krajina je nelepším učitelem dnešní doby.

OBŘADY - provázím obřady svatebními, smutečními při pohřbu, osobními pro snadnější průběh transformace. 

úKLID - provázím úklidem, jehož základem je vyřídnout k radostnému a podstatnému, po němž uspořádáme věcí tak, aby TO u vás bylo krásné, jednoduché a funkční... a pak se dostaví  KLID... 

Pestré & Jedlé zahrady, balkony, okna, zahrady, města, vesnice... Rostliny nám pomáhají v tranformaci. Saďte je všude, kam můžete a s láskou o ně pečujte !