Země zvýšila své vibrace. Novým energiím na Zemi potřebujeme přizpůsobit naše lidská těla, nově pracovat s myslí a emocemi. Komunikací s přírodou a pohybem proměníme naše vnímání. Rozvineme naše osobní dary, klid mysli a osvobodíme se od strachu. Budeme společně vytvářet novou realitu novým způsobem.

 

Březen 25-26.03.2019 - Praha

Červen 17-18.06.2019 - Jeseníky

Září 16-17.09.2019 - Adršpach

 

Žijeme ve velmi vzrušující době, přesto je také velmi vyčerpávající. Struktury, prostory, vlastnosti, hodnoty, základy, které nás všechny dovedly až sem, se stávají stále více a více nespolehlivé, nejisté a především prázdné. Vládnoucí systém, který má politickou, společenskou, finanční a jinou kontrolu nad námi všemi, získává stále větší moc a může využít těchto prázdných prostorů ve svůj vlastní prospěch. Situace je vážná. Naštěstí stále více lidí se probouzí a začínají své vlastní iniciativy k vytvoření silné protiváhy k této realitě. Začíná být stále více důležité objevovat nové / paralelní prostory, aktivovat je, přivést je k vědomí, vstoupit do nich a oživit je. (Ana Pogačnik, 2018)

 

Příspěvek: 2.000 Kč + ubytování a jídlo.

Počet míst omezen (15). Zaplacením zálohy 2000 Kč na účet Pestré zóny, z.s. u RB, a.s. 123721/5500 si můžete rezervovat místo už teď. Zároveň mi pošlete mail na iveta.sugarkova@gmail.com. Poté Vám zašlu detaily akce.