Miluji setkání s lidmi a tvoření. Všude, kudy procházím, mi hned přichází nápady na zlepšení, zjednodušení, oživení. Ať už jsou to interiéry obytné či pracovní, exteriéry jako jsou balkony, zahrady či parky. Po uvolnění živosti z korporátní rigidity jsem poznala jeden z mých darů. Dokáži vnést krásu i vtip do formy, často s minimálními náklady. Nové vnímání a zkušenosti mi přinesly uvědomění, jak důležité jsou obytné prostory, jak hluboké dopady mají na kvalitu života člověka, na jak hlubokých úrovních nás ovlivňují. Žijeme jen jednou. Je dobré věnovat pozornost kde, s kým, s čím a jak...

Dlouhá léta daňového poradenství mi poskytly zkušenost, jak je to se zákony psaných člověkem. Výsledky vidíme a zažíváme každý den. Jako lidská civilizace žijeme ohromnou destrukci. V roce 2006 mi přišla do cesty geomantie, což je novodobé feng shui.  Geomantie je založená na principu rezonance organismu krajiny s tělem člověka.Takto se můžeme napojit na ohrmoné pole vědomí Země, oceánů, hor a dalších bytostí naší planety. Žijeme v době, kdy všechny systémy prochází proměnou a my lidé taky. Není to jednoduchý proces. Vyžaduje naší práci na těle i s myslí. Zvládnout současný vývoj a chaos můžeme lépe přes spojení s vlastní silou, kde náš domov je bezpečnou základnou a zdrojem. 

Jsem průvodkyně designového úKLIDu, designérka, umělkyně, lektorka osobního rozvoje. Mám úspěchy i v energetickém léčení lidí. Miluji přírodu, zvířata, květiny, tanec a renovaci nábytku.