Miluji setkání s lidmi a tvoření. Všude, kudy procházím, mi hned přichází nápady na zlepšení, zjednodušení, oživení. Ať už jsou to interiéry (domácí / pracovní)  či exteriéry (balkony, zahrady i parky). Dalo mi to dost práce uvolnit se z korporátní rigidity a stálo to za to. Poznala jsem jeden z mých darů. Dokáži vnést krásu a vtip do formy, často s minimálními náklady. Uvědomila jsem si, jak důležité je, kde a v čem žijeme náš život. Prostor nás utváří až na buněčné úrovni. Má ohromný vliv na kvalitu života člověka. Je dobré věnovat pozornost kde, s kým, s čím a jak... žijeme.

Dlouhá léta daňového poradenství mi poskytly zkušenost, jak je to se zákony psaných lidmi pro lidi. Výsledky zažíváme každý den, jako lidská civilizace žijeme ohromnou destrukci. Proto jsem se obrátila k prozkoumávání zákonů nepsaných, ale věčně platných a odevzdala jsem diplom daňového poradce a začala jsem tančit, kreslit, psát, zpívat, meditovat, pracovat rukama a mnoho dalšího.

V roce 2006 mi přišla do cesty geomantie. Geomantie je zkušenostní věda i umění založené na principu rezonance organismu krajiny s tělem člověka.Takto se můžeme napojit na ohrmoné pole vědomí Země, oceánů, hor a dalších bytostí naší planety. Žijeme v době, kdy všechny systémy, včetně duchovních, prochází proměnou a my lidé taky. Není to jednoduchý proces. Vyžaduje naší poctivou práci na těle i s myslí. Zvládnout současný vývoj a chaos můžeme lépe přes spojení s vlastní silou, kde náš domov je bezpečnou základnou a zdrojem. 

Jsem průvodkyně designového úKLIDu, designérka, umělkyně, lektorka osobního rozvoje. Občas i energeticky léčím, ale raději to lidi učím. Je dobré být soběstačný. Miluji také přírodu, tanec a renovaci nábytku.