Inaugurace šesti geopunkturních instalací 

Milí přátelé,

mám velkou radost, že Vás mohu pozvat na inauguraci pěti českých geopunkturních instalací s MARKO POGAČNIKEM, která se nakonec uskuteční z pohodlí našich domovů. Týdenní geomantická tour, která byla původně plánovaná letos na přelom dubna a května se snad uskuteční příští rok.

Telepatická Inaugurace se uskuteční dne 3. května 2020 v době od 9h do 12h. Přesný plán semináře, fotografie míst a upřesnění času pošlu zájemcům den předem na mail. Pošlete mi jej. Děkuji.

Spolu s Marko Pogačnkem se v přesně určený čas projdeme krajinou Adršpachu, okolí Plzně a Pěčnova u Prachatic. Navštívíme a procítíme šest geoounkturních instalací věnovaných zdrojům Života - zvířatům, rostlinám, elementárním bytostem, vodě a Gai. Vytvořila je mezinárodní skupina umělců, geomantů, v české krajině v létech 2013 až 2019 díky Bernardu Lainkovi. Záměrem je obnovit komunikaci mezi lidmi, Zemí a jejími světy. Tato umělecká díla mají schopnost vést takový dialog.

Pokud nechceme ztratit fantastickou příležitost tvořit a užívat si života na Zemi, musíme nejprve rozpoznat a uctít naši vlastní identitu jako bytost Gaie a pak objevovat způsoby spolupráce s jejími světy. Marko Pogačnik představí různé způsoby komunikace a spolu_tvorby s paralelními světy pomocí nástrojů univerzálního jazyka, kterým jsou kosmogramy, tvořivé rituály a Gaia Touch cvičení.


Těším se na společné tvoření.
Iveta