Nepodmíněný základní příjem = uvolnění pout

Jsme stvořeni ze sotva viditelných buněk. Život vytváří dokonalé bytostiPodívejme se,co vytváří Člověk. Tvrdé a šedé chodníky, aby si člověk mohl ničit klouby. Chemickou půdu, aby mohl jíst chemické jídlo. Pak se snaží uzdravit chemickými prášky s vedlejšími účinky. Bydlí v hustě osídlených hranatých šedých kostkách, kde se lidé většinou nenávidí, nestarají se o sebe, okrádají se. Chodí do práce, kde tráví většinu svého života a která je vlastně vůbec nebaví. Do ní jezdí přeplněnými autobusy a vlaky, plných naštvaných lidí, kteří také jedou dělat, co je vůbec nebaví. A je-li člověk obdařen 'štěstím', celý den strávií v sedě čuměním na displejpod klimatizací ve skleněném openspacu. To vše jen proto, aby měl peníze na základní život a občas si dopřál zábavu či cestování. Tohle že má být záměrem dokonalého Stvořitele, Architekta všech světů v nekonečném Vesmíru?! To je život ve-smíru? To nemůže být pravda. Život na Zemi je pro obyčejné lidi dokonalé vězení. Vězení se sice už hroutí a přesto někteří mají spoustu strachu, co bude dál. Lidi probuďte se. Pojďme společně tvořit dobrý život, radostný, jednoduchý, trvale udržitelný, v souladu s ostatními bytostmi Země. A k tomu nám dopomáhej Nepodmíněný Základní Příjem pro všechny.

Prvním krokem k uvolnění z vězení, z mentálních i peněžních pout je nepodmíněný základní příjem. Garantované peníze na život, které obdržíte každý měsíc vy i vaše děti. A jen vy sami si rozhodnete, jak naložíte se svým životem. Je to o svobodě i odpovědnosti. A je tu dost práce pro všechny, abychom proměnili sebe i společnost. Všeho je dost pro všechny. Jen je potřeba pootočit pravidla hry ve prospěch „obyčejného“ Člověka a ve prospěch rozvoje lidství.

Odvažte se ke změně. Odvázejte se z mentálních i peněžních pout současného otroctví. Vydejte se v klidu a třeba i pomalu za Poznáním. Vše je jinak. A změna je jediná jistota, kterou máme.


 


 


 

Zpět